یوروپکار بین المللی

شرکت یوروپکار بین الملل جز پنج برند برتر اجاره ماشین در دنیا می باشد 

بنیان گذار شرکت بین المللی یوروپکار آقای یورازیو می باشد که با این کار خود موفق شده بیش از 9000 نفر را بر سرکار مشغول نمایید و این کار آفرین نمونه در فرانسه می تواند برای همگان الگو و مصداق بارز باشد 

یوروپکار اینترنشنال به عنوان کار آفرین های برتر سال اروپا شناخته شده است 

اجاره خودرو بدون راننده امروزه در دنیا به  یک صنعت تبدیل شده است و از آن به عنوان صنعت اجاره خودرو یا رنت کار، نام برده می شود. این صنعت به علت استقبال گسترده خصوصاً در آمریکا و اروپا در طول یک قرن موجب تشکیل شرکتهای بزرگ با ناوگان وسیع خودروها گردیده است. 

شرکت یوروپکار بین الملل به عنوان بزرگترین و معتبرترین برند در جهان می درخشد 

شرکت رنت کار یوروپکار در دنیا کاملا شناخته شده و خوش نام است 

 

https://rent32.org/fa/images/about-europcar-2b85f988.jpg

 

 یوروپکار اینترنشنال از شرکت های پیشرو صنعت اجاره خودرو در دنیا می باشد که با دارا بودن ناوگانی متنوع از انواع خودروهای اقتصادی و لوکس، در بیش از 13000 محل در سراسر دنیا دارای ایستگاه می باشد. یوروپکار با بیش از 70 سال سابقه در صنعت اجاره خودرو بدون راننده، دارای بیشترین سهم بازار در اروپا و اکثر نقاط دنیا می باشد. اکنون یوروپکار آماده است تا خدمات متنوع و با کیفیت خود را در ایران نیز ارائه نماید.  

 به این نمودار دقت کنید حجم گسترده سهم بازار اجاره خودرو در دنیا را به خود اختصاص داده است  

https://rent32.org/fa/images/fff-81684e30.jpg 

شرکت یوروپکار که به عنوان بزرگترین شرکت بین المللی اجاره خودرو در دنیا در سال 1949 در کشور فرانسه شروع به فعالیت نمود. یوروپکار به عنوان بنیانگذار صنعت نوین اجاره خودرو در دنیا شناخته می شود و طی مدت بیش از شصت سال فعالیت، توانسته استانداردهای این صنعت را به نحو موثری ارتقا ببخشد. در حال حاضر یوروپ کار اینترنشنال با دارا بودن بیش از 13,000 دفتر در بیش از 137 کشور جهان حضور دارد.

در سال 2009، تلاشهای یوروپکار در جهت ارتقاء حمل و نقل و رضایت مشتریان منجر به دریافت جایزه بین المللی سفر در 5 حوزه گردید:

-شركت  برتراجاره خودرو در حوزه تفریحات در جهان

-شرکت برتر اجاره خودرو در حوزه تفریحات در اروپا

-شرکت برتر اجاره خودرو در خاورمیانه

-شرکت برتر اجاره خودرو در آفریقا

-شرکت برتر اجاره خودرو در آمریکای مرکزی

https://rent32.org/fa/images/aaa-a4ba619f.png  

با یوروپکار در ارتباط باشید
info@rent32.ir 031 - 32 32 32 32